Profil użytkownika
Justyna Stopa &am... MATRIMONIO S.C.
Justyna Stopa & Beata Pliszka MATRIMONIO S.C.
Osiedlowa 11a/9
Pomorskie
MATRIMONIO Justyna Stopa & Beata Pliszka MATRIMONIO S.C.
O mnie

Firma Matrimonio S.C. to nic innego jak Kompleksowa Organizacja Ceremonii Ślubnych, Przyjęć i Uroczystości Weselnych oraz Innych Imprez Okolicznościowych. Już niebawem powstanie Centrum Projektów Ślubnych i Usług Weselnych, gdzie będzie można w jednym miejscu załatwić wszystko co będzie dotyczyło Twojej uroczystości.

Zorganizowanie i przygotowanie oprawy ślubu, wesela czy też innej uroczystości przypomina produkcję teatralną: mamy wybrane miejsce-scenę, musimy przygotować odpowiednią scenografię, światła, muzykę, a na koniec zadbać o to, aby aktorzy nauczyli się swoich ról, a widzowie dobrze się bawili.
Naszym zadaniem jest uporządkowanie informacji i zadań aby Państwa najważniejszy dzień w życiu przebiegał bez żadnych problemów zgodnie z oczekiwaniami. Odciążymy Was z szeregu obowiązku i spraw związanych z przygotowaniami do uroczystości, które jak wiadomo pochłaniają dużo czasu. Sprawimy że ten dzień będzie niezapomniany i wyjątkowy. Zapewnimy naszą opiekę od pierwszego spotkania, aż do końca uroczystości. Zadbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół.
Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, podpierając je już niedługo uzyskanym dyplomem konsultanta ślubnego, jednocześnie wykorzystując swoje zainteresowania, pomysłowość, dotychczasowe doświadczenie i znajomość branży.
Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Starogardu Gdańskiego, okolic, a także i kraju.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się zorganizować Wasze ciekawe pomysły oraz marzenia, aby ten dzień był pełen uczyć i magii.
Punkt Konsultacyjny - Starogard Gdański, Al. Niepodległości 7, tel/fax 58 7750004
Nasze motto:
NIE MOŻNA ZATRZYMAĆ ŻADNEGO DNIA,
ALE MOŻNA GO NIE STRACIĆ - Matrimonio